Inżynier sprzedaży – urządzenia dla przemysłu - zachodnio-pomorskie

Data publikacji

2018-10-02

Miejsce pracy

zachodnio-pomorskie, zachodnio-pomorskie

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest organizacja z wieloletnią tradycja, zajmującą się produkcją i dystrybucją dóbr przemysłowych, przez lata rozwijająca swoje produkty, dbająca o najwyższą jakość technologiczną towarów oraz wysoką jakość obsługi klienta. Obecnie, do działu dostarczającego narzędzi dedykowanych do przemysłu, poszukujemy, na region woj. zachodniopomorskiego, pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży - Urządzenia dla przemysłu

Inżynier odpowiedzialny będzie za rozwijanie sprzedaży produktów podległym regionie, poprzez kontakty z firmami przemysłowymi, doradztwo techniczne, budowanie relacji z klientami, kontakty z dostawcą komponentów w zakresie doboru i modyfikacji oferty dedykowanej klientom.

 

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, w relacji B2B

- znajomość języka angielskiego

- wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, nastawienie na cele

- prawo jazdy kat. B i znajomość pakietu Office

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, szkolenia, pracę w międzynarodowym środowisku. 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

ilona.lizak@rekrutacje.com.pl