Z-ca Kierownika Magazynu - Sochaczew

Data publikacji

2020-12-16

Miejsce pracy

Mazowieckie, Sochaczew

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient to uznany na rynku producent i dystrybutor najwyższej jakości produktów fmcg. Firma sprzedaje swoje produkty własne ale uzupełniając ofertę współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Sochaczewie poszukujemy:

 

Z-cy Kierownika Magazynu

 

Kierownik będzie odpowiedzialny za zapewnienie odpowiedniego poziomu stanów magazynowych surowców  i materiałów eksploatacyjnych adekwatnie do planów produkcji (opakowania), organizację pracy zespołu magazynu, obieg dokumentów magazynowych, przestrzeganie norm jakościowych i procedur.

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w magazynie surowcowym, ewentualnie w działach zakupów lub logistyki dostaw
  • Mile widziane doświadczenie w odpowiedzialności za pracę zespołu
  • Zdolności organizacyjne, asertywność i zdolność planowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl