Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego - Ożarów Mazowiecki

Data publikacji

2020-10-28

Miejsce pracy

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest polska firma, największy dystrybutor art. ogrodniczych, dedykowanych dla profesjonalistów i klientów indywidualnych, hobbystów. Firma ma wieloletnią tradycję, pozycję lidera w branży, dostarczając swoje produkty do sieci hurtowni i do licznego rynku odbiorców wśród sieci nowoczesnych. W związku z aktualnymi potrzebami, do biura w Lublinie / Ożarowie Mazowieckim, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

 

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

 

Specjalista będzie odpowiedzialny za administrowanie sklepem w systemie, mailową i telefoniczną obsługę klientów, fakturowanie sprzedaży i nadzór nad realizacją zamówień, przygotowywanie ofert promocyjnych, aktualizowanie oferty i prezentację nowości.

 

Wymagania:

-        Doświadczenie w pracy w sprzedaży internetowej lub w działach telefonicznej obsługi klienta

-        Umiejętność obsługi pakietu Office i aplikacji internetowych

-        Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych doświadczeń biznesowych.

 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

biuro@rekrutacje.com.pl