Specjalista ds. Logistyki - Płock

Data publikacji

2020-02-10

Miejsce pracy

Mazowieckie, Płock

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy:

 

Specjalisty ds. Logistyki

 

Specjalista będzie odpowiedzialny za negocjowanie warunków współpracy z dostawcami usług TSL, audytowanie przewoźników, przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej zgodnie z procedurami i wymaganiami klientów, współpracę z Centrami Dystrybucyjnymi klientów, nadzór i kontrolę wysyłek.

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizacyjne, negocjacyjne, asertywność i zdolność planowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

ilona.lizak@rekrutacje.com.pl