Specjalista ds. kadrowych – Warszawa

Data publikacji

2019-05-12

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma z wieloletnią tradycją, obecnie dynamicznie rozwija się, zwiększa stan zatrudnienia (ponad 130 pracowników) a tym samym skupia się także na zagadnieniach kadrowych, dbając o standardy pracy i rozwoju zawodowego pracowników.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy:

Specjalisty ds. kadrowych

Specjalista będzie odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej i współpracę z zewnętrznym biurem kadrowym, współpracę z Agencjami Zatrudnienia, planowanie i nadzorowanie kalendarza szkoleń, planowanie ścieżek rozwoju pracowników, współpracę z instytucjami kontrolującymi, współpracę z Zarządem firmy.

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w samodzielnej realizacji zadań związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej
  • Praktyczna znajomość przepisów KP, przepisów BHP, mile widziana znajomość zagadnień związanych z produkcją spożywczą
  • Znajomość pakietu Office, w tym Excel, doświadczenie w pracach analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (spółka z zagranicznym kapitałem)

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl