Specjalista ds. administracji w Dziale zakupów - Płock

Data publikacji

2022-04-26

Miejsce pracy

Mazowieckie, Płock

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Firma Fructoplant to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Laureat wielu nagród i wyróżnień, łączy tradycyjne wartości z nowoczesnością. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy:

 

Specjalisty ds. Administracji

w Dziale Zakupów

 

Specjalista będzie odpowiedzialny za współpracę z dostawcami roślin, w tym audytowanie dostawców, rejestrowanie i kontrolę dokumentów fitosanitarnych roślin, przygotowywanie dokumentacji zakupowej i obsługę systemu zamówień towarów, administrowanie bazą dostawców.

 

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów, w działach administracji, w działach rejestracji i analizy danych
  • Zdolność uczenia się, dokładność w pracy, dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 biuro@rekrutacje.com.pl