Planista produkcji - Warszawa

Data publikacji

2021-04-15

Miejsce pracy

Mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma z wieloletnią tradycją, obecnie dynamicznie rozwija się, zwiększa stan zatrudnienia (ponad 130 pracowników) a tym samym skupia się także na zagadnieniach kadrowych, dbając o standardy pracy i rozwoju zawodowego pracowników.

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy:

 

Planisty produkcji

 

Planista będzie odpowiadał za tworzenie planów z uwzględnieniem zasobów (surowce, maszyny, pracownicy produkcji), monitorowanie dostępności surowców i zapasów wyrobów gotowych, uruchamianie zleceń produkcyjnych, wdrażanie rozwiązań optymalizujących harmonogram produkcji we współpracy z innymi działami firmy, przygotowywanie zestawień i analiz.

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w planowaniu produkcji
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, dostępnością surowców i innych zasobów magazynowanych
  • Znajomość pakietu Office, w tym Excel, doświadczenie w pracach analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (spółka z zagranicznym kapitałem)
  • Dobra organizacja pracy, zdolność podejmowania dezycji

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl