Manager Zespołu Sprzedaży i Marketingu - Płock

Data publikacji

2021-04-20

Miejsce pracy

Mazowieckie, Płock

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Firma Fructoplant to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Laureat wielu nagród i wyróżnień, łączy tradycyjne wartości z nowoczesnością. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy:

 

Managera Sprzedaży i Marketingu

 

Manager będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację polityki sprzedaży, rozwój oferty produktowej, zarządzanie kilkuosobowym działem sprzedaży, w tym wskazywanie kierunków rozwoju i motywowanie zespołu, pracę z kluczowymi klientami, raportowanie i analizowanie wyników sprzedaży.

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu działem sprzedaży, w odpowiedzialności za wyniki własne i zespołu
  • Osobowość lidera, umiejętność zarządzania zespołem w nastawieniu na cele, poprzez wspieranie, motywowanie, ocenę i rozwój pracowników
  • Wysokie zdolności analityczne, organizacyjne, umiejętność planowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Znajomość języka angielskiego

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze będącej liderem w branży, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, także w międzynarodowym środowisku.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl