Kierownik Działu Sprzedaży - urządzenia dla przemysłu - Warszawa

Data publikacji

2018-01-04

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest organizacja z wieloletnią tradycja, zajmującą się produkcją i dystrybucją dóbr przemysłowych, przez lata rozwijająca ofertę swoich produktów i serwisu, dbająca o najwyższą jakość technologiczną towarów oraz wysoką jakość obsługi klienta. Obecnie, do działu dostarczającego automatykę narzędziową dedykowaną do przemysłu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży - urządzenia dla przemysłu

Miejsce pracy: Warszawa

Kierownik będzie odpowiedzialny będzie za zarządzanie działem sprzedaży i serwisu w rozproszonej strukturze, poprzez planowanie, motywowanie i kontrolę pracy podległego zespołu, budowanie relacji z kluczowymi klientami, współpracę z europejskimi dostawcami w zakresie kreowania oferty handlowej, współpracę z Zarządem firmy w zakresie planowania i realizacji celów związanych z rozwojem działu.

 

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów technicznych i / lub serwisem, w relacji B2B

- znajomość języka angielskiego (współpraca z dostawcami w Europie)

- zdolności przywódcze, wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, nastawienie na cele

- prawo jazdy kat. B i znajomość pakietu Office, narzędzi analitycznych

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, szkolenia, pracę w międzynarodowym środowisku. 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl