Kasjerka – Warszawa

Data publikacji

2018-02-07

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

Sklep PSB Mrówka powstaje w Warszawie, w Centrum Handlowym Marywilska 44. W związku z prowadzonymi już pracami inwestycyjnymi i przygotowawczymi do otwarcia sklepu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Kasjer/ka

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu, w obsłudze klienta, w obsłudze kasy
  • Znajomość procedur związanych z obiegiem dokumentów sprzedażowych
  • Znajomość pakietu Office

 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl

telefon do kontaktu: 606 901926