Junior Product Manager – Warszawa

Data publikacji

2018-09-27

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma zatrudnia ok. 130 pracowników, ma wieloletnią tradycję a obecnie dynamicznie rozwija się, dbając o wysokie standardy pracy jako klient, dostawca i pracodawca.

W związku z rozwojem struktur, z rozwojem oferty produktowej, poszukujemy:

JUNIOR PRODUCT MANAGERA

JPM będzie odpowiedzialny za zarządzanie grupą produktową, a w  szczególności koordynowanie działań w poszczególnych etapach wdrażania nowych produktów na rynek (zakupy, produkcja, marketing i sprzedaż, analizy) oraz udoskonalanie istniejących produktów w oparciu o wiedzę na temat cen surowców, produktów, działań konkurencji, wyniki finansowe sprzedaży. Ważna jest tu znajomość trendów i potrzeb klientów, umiejętność współpracy z wieloma działami firmy produkcyjnej, "wrażliwość marketingowa" ale i zdolności analityczne.

 

Wymagania:

 

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (ewentualnie na innym stanowisku w dziale marketingu / w zakupach / R&D / sprzedaży)
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o cele, w realizacji projektów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność ale i zdolność współpracy, konsekwencja w działaniu

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (narzędzia pracy, dodatkowe ubezpieczenie medyczne), możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, także w środowisku międzynarodowym.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl