Głowna/y Księgowa/y – Warszawa

Data publikacji

2018-10-07

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma z wieloletnią tradycją, obecnie dynamicznie rozwija się, zwiększa stan zatrudnienia (ponad 130 pracowników), dbając o standardy pracy własnej i rozwoju zawodowego pracowników.

W związku z prowadzonymi zmianami organizacyjnymi  poszukujemy:

Głównego/ej Księgowego/ej

GK będzie odpowiadać za przejęcie księgowości z zewnętrznego biura do organizacji firmy w nowym roku podatkowym, prowadzenie księgowości w małym zespole, przygotowywanie sprawozdań finansowych, sprawozdań urzędowych (NBP, GUS), raportowanie w grupie, współpracę z Zarządem i Dyrektorem Finansowym, udział w procesie wdrażania systemu ERP (SAP Business One).

 

Wymagania:

- co najmniej 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

- doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej oraz w środowisku międzynarodowym

- znajomość systemów klasy ERP

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- samodzielność, asertywność, dobra organizacja pracy

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (pakiet medyczny), możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl