Business Development Manager – Warszawa

Data publikacji

2018-07-20

Miejsce pracy

mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma zatrudnia ok. 130 pracowników, ma wieloletnią tradycję a obecnie dynamicznie rozwija się, dbając o wysokie standardy pracy jako klient, dostawca, pracodawca.

W związku z rozwojem struktur handlowych, z rozwojem oferty produktowej, poszukujemy:

Business Development Managera

BDM będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii rozwoju sprzedaży (nowi odbiorcy sieciowi, hurtownie, gastronomia, nowe produkty), budowanie relacji z klientami, współpracę z Dyrektorem Sprzedaży i Zarządem.

 

Wymagania:

 

  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą w oparciu o cele w branży produktów FMCG w różnych kanałach dystrybucji
  • Dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Prawo jazdy kat. B

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl