Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego - Warszawa

Data publikacji

2021-05-07

Miejsce pracy

Mazowieckie, Warszawa

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Nasz Klient, polsko - holenderska firma, to uznany na rynku producent art. spożywczych, surówek i produktów garmażeryjnych, dostawca do największych sieci dyskontów i marketów spożywczych w Polsce. Firma z wieloletnią tradycją, obecnie dynamicznie rozwija się, zwiększa stan zatrudnienia (ponad 130 pracowników) a tym samym skupia się także na zagadnieniach kadrowych, dbając o standardy pracy i rozwoju zawodowego pracowników.

W związku z planowaną rozbudową firmy oraz rozwojem struktur  poszukujemy:

 

Asystenta/ki Dyrektora Zarządzającego

 

Asystent/ka będzie odpowiadał/a za współpracę z Dyrektorem w codziennej pracy ze strategicznymi klientami i partnerami biznesowymi firmy, przygotowywanie prezentacji, zestawień i analiz, komunikację wewnętrzną na poziomie  struktur zarządzania w firmie i inne prace asystenckie związane z zarządzaniem firmą.

 

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zarządzanie)
  • Ambicje rozwoju w kierunku biznesowym
  • Doświadczenie w pracy w działach sprzedaży / zakupów / zarządzania produkcją; mile widziane doświadczenie w pracy w firmach audytorsko - consultingowych
  • Znajomość pakietu Office, w tym Power Point, Excel; doświadczenie w pracach analitycznych; mile widziana znajomość SAP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja i dyscyplina pracy, samodzielność, umiejętności interpersonalne

 

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl