Specjalista ds. Marketingu - Tarnów

Data publikacji

2021-12-08

Miejsce pracy

Małopolskie, Tarnów

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Od kilkunastu lat polska grupa zakupowa, zrzeszająca ponad 300 dystrybutorów materiałów budowlanych, tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród”. Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów.

Aktualnie do Sieci Marketów Budowlanych poszukujemy:

 

Specjalista ds. marketingu

(grafiki, gazetki promocyjne, reklamy)

 

Zadania:

- Współtworzenie materiałów reklamowych, POS, gazetek

- Współpraca z dostawcami w zakresie tworzenia materiałów reklamowych i pozyskiwania budżetu na te cele

- Współpraca z oddziałami firmy w procesie wdrażania i realizacji akcji marketingowych

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w handlu detalicznym i e-commerce i/lub zainteresowania związane z grafiką komputerową
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych, programów graficznych, programów do obróbki zdjęć

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl