Specjalista ds. Marketingu - Kraków

Data publikacji

2022-01-05

Miejsce pracy

Małopolskie, Kraków

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa

Nasz Klient to firma rodzinna, która od 1991 roku zaopatruje w materiały budowlane klientów detalicznych oraz biznesowych. Firma stawia na przyjazną i rodzinną atmosferę, wierząc, że ludzie współpracują ze sobą nie tylko po to, aby realizować wspólne cele biznesowe, ale także, by budować wieloletnie przyjaźnie. Swoim  Pracownikom zapewnia więc dostęp do szeregu szkoleń tak, aby mogli się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Docenia również zaangażowanie w wykonywaną pracę, dzieląc się wspólnie wypracowanymi zyskami w formie premii adekwatnych do osiąganych wyników.

Od 2000 roku firma należy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Firmę tworzy blisko 100 - osobowy zespół pracujący w 3 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej firmy
  • Tworzenie i realizacja działań mających na celu kreowanie marki firmy w kilku oddziałach
  • Tworzenie i realizacja projektów marketingowych wspierających sprzedaż (programy lojalnościowe, promocje, billboardy, gazetki, ulotki, gadżety)
  • Nadzór nad treścią strony www, działaniami związanymi z e-commerce, kampanie adwords
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami odpowiedzialnymi za marketing
  • Współpraca z dostawcami oraz Centralą PSB w zakresie tworzenia i realizacji spójnej polityki marketingowej

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w samodzielnej pracy w dziale marketingu
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym
  • Umiejętności planowania i dobrej organizacji własnej pracy
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się programami graficznymi mile widziana
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, nastawienie na współpracę ale i zdolność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania, wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych, na adres: biuro@rekrutacje.com.pl