Pracownik ochrony – Zakliczyn

Data publikacji

2017-09-11

Miejsce pracy

małopolskie, Zakliczyn

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

 

Sklep PSB Mrówka, jako inwestycja firmy Sufigs Sp. z o.o. powstaje w Zakliczynie. W związku z prowadzonymi już pracami inwestycyjnymi i przygotowawczymi do otwarcia sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Orzeczenie o niepełnosprawności

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

ilona.lizak@rekrutacje.com.pl