Pracownicy Marketu Budowlanego - Bochnia

Data publikacji

2021-09-09

Miejsce pracy

Małopolskie, Bochnia

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

Sklep PSB Mrówka powstaje w Bochni. W związku z prowadzonymi już pracami inwestycyjnymi i przygotowawczymi do otwarcia sklepu poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 

Doradca Klienta

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Kasjer/ka

Pracownik magazynu

 

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, nie jest to jednak wymóg konieczny; nowo zatrudniony zespół przejdzie szkolenia

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

biuro@rekrutacje.com.pl