Kierownik Zmiany w Sklepie Budowlanym - Tarnów

Data publikacji

2021-12-08

Miejsce pracy

Małopolskie, Tarnów

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa

Od kilkunastu lat polska grupa zakupowa, zrzeszająca ponad 300 dystrybutorów materiałów budowlanych, tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród”. Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów.

Aktualnie do Marketu Budowlanego w Tarnowie poszukujemy:

Kierownik Zmiany w Sklepie

Zadania:

- Zarządzanie pracą zespołu, organizacja pracy na zmianie

- Współtworzenie i realizowanie planów sprzedaży, w oparciu o cele  marżowe i inne wskaźniki związane z rotacją towaru

- Realizacja polityki marketingowej poprzez dbałość o wygląd sklepu, ekspozycje towarów

- Współpraca z dostawcami

- Nadzór nad fiskalizacją sprzedaży na zmianie, obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową, w realizacji procedur związanych z zarządzaniem, zamówieniami, obiegiem dokumentów, analizowaniem wyników finansowych, sprzedażą, działaniami marketingowymi w odpowiedzialności za budżet
  • Osobowość lidera, zdolności organizacyjne, nastawienie na cele, gotowość do realizowania ambitnych pomysłów
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych, narzędzi analitycznych

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

biuro@rekrutacje.com.pl