Kierownik Wydziału Produkcji – Konfekcjonowanie – Lublin

Data publikacji

2019-02-13

Miejsce pracy

lubelskie, Lublin

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest polska firma, największy dystrybutor art. ogrodniczych, dedykowanych dla profesjonalistów i klientów indywidualnych, hobbystów. Firma ma wieloletnią tradycję, pozycję lidera w branży, dostarczając swoje produkty do sieci hurtowni i do licznego rynku odbiorców wśród sieci nowoczesnych. W związku z aktualnymi potrzebami, do zakładu produkcyjnego w Lublinie, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Kierownik Produkcji – Konfekcjonowanie

Kierownik będzie odpowiedzialny za organizację pracy na produkcji, zarządzanie zespołem, planowanie produkcji adekwatnie do potrzeb wynikających z zamówień, dbanie o dostępność surowców i współpracę z działem zakupów, nadzór nad zachowaniem standardów jakościowych, działania naprawcze i optymalizacyjne, nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń i współpracę z firmami serwisowymi.

 

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu produkcją, wydziałem produkcji (pakowanie, konfekcjonowanie, kompletacja zamówień w logistyce lub inne)

- Umiejętność obsługi pakietu Office

- Dobra organizacja pracy własnej i koordynacji pracy zespołu, osobowość lidera

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych doświadczeń.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.