Kierownik Wydziału Produkcji - Łódzkie

Data publikacji

2019-09-02

Miejsce pracy

Łódzkie, Kutno

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest producent wyspecjalizowanych maszyn rolniczych, firma z wieloletnią tradycją, posiadająca ugruntowany rynek zbytu w kraju i za granicą. W związku z rozwojem swoich struktur, do nowocześnie wyposażonego zakładu w Kutnie poszukujemy:

 

Kierownika Wydziału Produkcji

 

Kierownik będzie odpowiedzialny za nadzór nad wydziałem produkcji, kontrolę i optymalizację procesów, planowanie i rozliczanie produkcji, dbanie o dostępność surowców, współpracę z działem kontroli jakości, zakupów, sprzedaży, magazynem wyrobów gotowych, opracowywanie dokumentacji procesowej, nadzór nad realizacją procedur i norm.

 

Wymagania:

 

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją, osiągnięcia w optymalizacji procesów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży metalowej lub pokrewnych
  • Znajomość praktyczna standardów ISO, BHP i innych nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Zdolności organizacyjne, osobowość lidera
  • Umiejętność obsługi komputera (Office, programy do zarządzania produkcją)

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji i osobisty rozwój na odpowiedzialnym stanowisku.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.