Handlowiec – systemy alarmowe – Toruń

Data publikacji

2019-05-12

Miejsce pracy

Kujawsko-pomorskie, Toruń

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest uznany w branży importer i dystrybutor kilku marek elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i automatyki budynku. Firma wielooddziałowa, dedykująca swoje produkty instalatorom i inwestorom na terenie całej Polski. Obecnie, w związku z rozwojem oddziałów w Łodzi, w Toruniu i we Wrocławiu, poszukujemy:

Handlowca - systemy alarmowe, telewizja przemysłowa

(Łódź, Toruń, Wrocław)

Handlowiec będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów w postaci instalatorów i budowanie relacji z nimi, współpracę z Zarządem i dostawcami firmy, nadzór nad realizacją logistyczną inwestycji i obiorem jakościowym, nad obiegiem dokumentacji handlowej.

 

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług związanych z branżą automatyki budynku, doświadczenie w sprzedaży art. technicznych, inwestycyjnych
  • Nastawienie na cele, zdolności organizacyjne, motywacja do pracy
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych
  • Prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

 

ilona.lizak@rekrutacje.com.pl