Przedstawiciel Regionalny - art. ogrodnicze

Data publikacji

2019-05-31

Miejsce pracy

dolnośląskie, Wrocław

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa
« wróć

Naszym Klientem jest polska firma, największy dystrybutor art. ogrodniczych, dedykowanych dla profesjonalistów i klientów indywidualnych, hobbystów. Firma ma wieloletnią tradycję, pozycję lidera w branży, dostarczając swoje produkty do sieci hurtowni i do licznego rynku odbiorców wśród sieci nowoczesnych. W związku z aktualnymi potrzebami, w regionie Dolnego Śląska i Opolszczyzny, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

 

Przedstawiciel Handlowy – kanał tradycyjny i sieci nowoczesne

 

PH będzie odpowiedzialny za aktywną obsługę klientów w terenie, prezentację oferty, dbanie o realizację zamówień klientów,  budowanie relacje z klientami i budowanie wspólnie z nimi oferty produktowej firmy.

 

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w aktywnej sprzedaży

- Gotowość do pracy w terenie

- Umiejętność obsługi pakietu Office

- Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność

 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych doświadczeń biznesowych.

 

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. biuro@rekrutacje.com.pl