Kasjerka - Pracownik biurowy - Wrocław

Data publikacji

2024-04-09

Miejsce pracy

Dolnośląskie, Wrocław

zobacz inne ogłoszenia z tego województwa

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z 30-letnią historią gospodarczą, zatrudnia ponad 250 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni firma zajmuje się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracuje z dostawcami z całej Europy. Posiada odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Ukrainie, w Rumuni i na Łotwie. Prowadzi 4 własne centra ogrodnicze, jest właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim i OGROFOL Sp. z o.o. Firma wdraża nowe technologie upraw ogrodniczych. Jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do zespołu Hortico osób na stanowisko:

Kasjer/ka - Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Giełdowa 12 H

Opis stanowiska

·                  prowadzenie kasy Spółki (obsługa kasowa, sporządzanie raportów kasowych, przygotowywanie wpłat do banku),

·                  rozliczanie zaliczek pracowników,

·                  kontrola bieżących należności,

·                  kontrola dokumentów sprzedaży,

·                  wprowadzanie dokumentów kosztowych,

·                  ścisła współpraca z Działem Księgowości.

Wymagania

Do pracy na tym stanowisku idealna będzie osoba:

·                  dokładna i sumienna,

·                  posiadająca doświadczenie w pracy z gotówką,

·                  o dobrej organizacji pracy,

·                  umiejąca pracować w zespole,

·                  kontaktowa i posiadająca pogodne usposobienie,

·                  posiadająca prawo jazdy kategorii B,

·                  mile widziana znajomość obsługi programu CDN XL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

·        pakiet świadczeń socjalnych:

- ubezpieczenie grupowe,

- abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny,

- pakiet zajęć sportowych,

  • pracę we wczesnych godzinach rannych (6.00 - 14.00),

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • szkolenia i kursy,

  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,

  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

Prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na adres:

biuro@rekrutacje.com.pl