doradztwo personalne - logo biuro@rekrutacje.com.pl |  wybierz język: Polski (Polish)
Biuro Doradztwa Personalnego
Zaufali nam:
Dlaczego my?

- ponad 14 lat tradycji
- kilkaset zrealizowanych zleceń
- dyskrecja i skuteczność
- szybkość działania
- elastyczność oferty
- diagnostyka psychologiczna
- certyfikat WUP nr 2624
Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.
Sklep PSB Mrówka istnieje już w Dzierżoniowie, obecnie, jako kolejna inwestycja posiadającej wieloletnią tradycję firmy FAGO Sp. zo.o., powstaje w Świebodzicach. W związku z prowadzonymi już pracami inwestycyjnymi i przygotowawczymi do otwarcia poszukujemy kandydatów na stanowiska:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
SPRZEDAWCA – KASJER
PRACOWNIK MAGAZYNU


Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w branży materiałów budowlanych
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami magazynowania, z obsługą logistyczną sprzedaży, obiegiem dokumentów sprzedażowych
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych
Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

ilona.lizak@rekrutacje.com.pl