Aktualności

Jubileusz 15 - lecia naszej działalności

2016-03-01

Obchodzimy właśnie jubileusz 15 – lecia działalności. To lata niezapomnianych, rozwijających doświadczeń. Wielkie podziękowania dla Klientów za współpracę,a  także dla tych, którzy zaufali i pozwolili mi zmienić ich zawodowy życiorys. Kolejne 15 lat i będę w tym naprawdę dobra.

więcej...

W procesach rekrutacyjnych najwięcej osób mówi o potrzebie rozwoju,

2015-09-30

jako głównym motywie poszukiwania nowego miejsca pracy. Każdy niemal kandydat biorący udział w konkursie deklaruje potrzebę rozwoju, często sprowadzając to pojęcie do oczekiwań w stosunku do pracodawcy: chcę więcej zarabiać, więcej decydować, mieć większy zakres obowiązków i odpowiedzialności, mieć lepsze auto, lepsze warunki pracy...

więcej...

Realizuję procesy rekrutacyjne ponad 13 lat,

2015-09-30

pracuję z kandydatami aplikującymi na różne stanowiska, do różnych firm, zatem różny jest warsztat mojej pracy, różne są kryteria oceny kandydatów. Często jestem pytana o to, jak spośród dziesiątek CV wybieram te kwalifikowane do spotkań...

więcej...

Wkrótce Jubileusz 10 – lecia naszej firmy.

2015-09-30

To dobry okres na podsumowania, ocenę dotychczasowej pracy, plany dalszego rozwoju. Także w tym celu oddajemy w Państwa ręce Forum, które może służyć zadawaniu pytań związanych z uczestniczeniem w projektach rekrutacyjnych bądź ich prowadzeniem. Odpowiemy fachowo na każde pytanie. Proszę dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku pracy, ofert, metod rekrutacji. Dla nas każda forma komunikacji z Państwem sprzyjać będzie rozwojowi naszej wiedzy, doskonaleniu warsztatu pracy.

więcej...

Powstają kolejne Mrówki PSB,

2015-09-30

profesjonalne sklepy budowlane. Obecnie poszukujemy składu pracowników (Kierownik Sklepu, Z-ca Kierownika, Sprzedawcy, Kasjerzy, Pracownicy Magazynu) do nowo otwieranych placówek w Rawie Mazowieckiej i w Płońsku. zatrudnione zespoły będą uczestniczyły w organizacji nowych obiektów, w ich zatowarowaniu. Przejdą cykl profesjonalnych szkoleń, przygotowujących w sposób zunifikowany do pracy w sklepie Mrówka.

więcej...

Nasza obecność na Targach Grupy Polskie Składy Budowlane S.A.

2015-09-30

zapowiada współpracę w realizacji rekrutacji do nowo powstających obiektów – sklepów budowlanych MRÓWKA PSB na terenie całego kraju. Poszukujemy w związku z tym osób z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej, osób posiadających doświadczenie w branży artykułów budowlanych, szczególnie z doświadczeniem w sprzedaży wielkopowierzchniowej. Poszukujemy także osób bez doświadczeń a zainteresowanych uczeniem się w profesjonalnych obiektach handlowych jakimi są MRÓWKI PSB.

więcej...

Ogłaszamy koniec kryzysu w branży budowlanej.

2015-09-30

Firmy budowlane zbierają szyki przed nowym sezonem 2010. Realizujemy obecnie wiele projektów związanych z poszukiwaniem pracowników na stanowiska handlowe, zarówno w tradycyjnej dystrybucji, w sprzedaży detalicznej (Mrówki z PSB), jak i w obsłudze inwestycji (Bolix, Ruukki). Te wnioski płyną nie tylko z naszych aktualnych doświadczeń ale także z oceny zapytań, które trafiają do naszej firmy. Pochodzą głównie z firm budowlanych.

więcej...

Wrzesień rozpoczyna okres wzmożonych poszukiwań,

2015-09-30

nowych projektów rekrutacyjnych. Nadal poruszamy się w branży materiałów budowlanych, produktów i usług inwestycyjnych. Poszukujemy handlowców i menadżerów odpowiedzialnych za zarządzanie sprzedażą i jej marketingowym wsparciem. Ostatnie projekty dotyczą także firm z branży wysoko wyspecjalizowanych urządzeń laboratoryjnych, a zatem koncentrujemy się także na specjalistach z tych dziedzin.

więcej...